Şifremi Unuttum
Arama
 
Mavi Yeil

  Çikolata ve Karamelli Bisküvi Geri
 
 
Çikolata ve Karamelli Bisküvi
Ülker Mavi Yeşil Çikolata ve Karamelli Bisküvi’nin enerji değeri referans bisküviye göre % 34, yağ değeri ise % 29 oranında azaltılmıştır.

Ülker Mavi Yeşil Çikolata ve Karamelli Bisküvi’nin içeriğinde bulunan lifler bağırsaklardaki yararlı mikroorganizmaların çoğalmasına yardımcı olarak prebiyotik etki sağlamaktadır. Bu etki sayesinde kansere, şeker hastalığına, kalp hastalıklarına ve peklik sorununa karşı koruyucu özellik gösterir ve düşük yağ, şeker ve enerji oranıyla kilo vermenize, kilonuzu korumanıza ve daha sağlıklı olmanıza yardımcı olur.

Yüksek besinsel lif değeri ve buğdayın tüm naturel minerallerini içerdiği için hazmı kolaylaştırır, sindirim sisteminden kaynaklanan rahatsızlıklara sebebiyet vermez. Enerji değeri düşüktür ve kişiye doygunluk hissi verir. Bu sebeple kilo almak istemeyenlerin, zayıflamak isteyenlerin tercih etmesi tavsiye edilir. B grubu vitaminler yönünden oldukça zengindir. İçeriğindeki lif oranı % 5’dir.

İÇİNDEKİLER: Sütlü çikolata % 41[tatlandırıcı (isomalt, asesulfam-K, neohesperidin, aspartam), kakao yağı, süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu, peynir altı suyu tozu, emülgatör (soya lesitini), tuz, yapay aroma (etil vanilin), kakao kuru maddesi minimum % 30], karamel % 30 [tatlandırıcı (maltitol şurup, isomalt), şeker, bitkisel yağ, süttozu, emülgatör (gliserin monostearat), mısır nişastası, tuz, albümin, yapay aroma (etil vanilin), kıvam artırıcı (ksantan gum), doğala özdeş karamel aroması], bisküvi % 29 [buğday unu, buğday kepeği, bitkisel yağ, bitkisel lif (polidekstroz), tatlandırıcı (maltitol şurup, isomalt, asesulfam K, neohesperidin), oligofruktoz, yağsız süt tozu, tuz, albümin, kabartıcılar (sodyum ve amonyum bikarbonat), emülgatör (soya lesitini), doğala özdeş tereyağı aroması, antimikrobiyal madde (sodyum metabisülfit)].

ALERJEN UYARISI: Buğday gluteni, süt ürünü, yumurta ürünü, soya ürünü ve sülfit içerir. Eser miktarda fındık, antep fıstığı, yer fıstığı, ceviz ve badem içerebilir.

ENERJİ VE BESİN DEĞERLERİ Ürün Referans Ürün
  1 Pakette (50g) 100 g’da 100 g’da
Enerji (kcal / kJ) 144/603 359/1508 549/2306
Protein (g) 2,9 7,2 5,4
Yağ (g)

9,9

24,4 34,5
Karbonhidrat (g)
şeker (g)
14,4
3,5
35,9
8,8
54,1
26,9

Lif (g) 0,5 1,2 0,4

Başa Dön


 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS