Şifremi Unuttum
Arama
 


 
Mavi-Yeşil Migros Çekiliş Kampanyası
Skip Navigation Links
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

Bu kampanya, MDM Gıda Paz. Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.05.2010 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/976-4186 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir. Kampanya, 13.05.2010 - 09.06.2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından ve Migros Sanal Market’ten Money Card, Money Club Kart, Migros Club kart veya Migros Club özellikli kartlarını kasaya ibraz ederek tek seferde tüm Mavi Yeşil ürün çeşitlerinden 5,00 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 5,00 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir) Money Card, Money Club Kart, Migros Club kart veya Migros Club özellikli kart sahibi kişilere yönelik olarak yürütülecektir.

Bu kampanya kapsamında, kampanya dönemi sonunda yapılacak çekiliş ile 10 kişiye 1’er (birer) adet Dunlop Motorlu Koşu Bandı ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 01.07.2010 tarihinde saat 15:30’da, Beyoğlu 27. Noteri Bankalar, Şairziyapaşa Cad. Hidayet Han No:45 K:1 Karaköy - Beyoğlu / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 08.07.2010 tarihinde Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 23.07.2010 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 07.08.2010 tarihine kadardır. İkramiye teslimi 06.09.2010 tarihine kadar yapılacaktır. Asil ve yedek son başvuru tarhine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Ayrıca, bu kampanya kapsamında aynı tarihte yapılacak elektronik çekiliş ile 300 kişiye 1’er (birer) adet 50 TL’lik Migros Money Puan, 100 kişiye 1’er (birer) adet Bayer Kan Şekeri Ölçüm Cihazı, 50 kişiye 1’er (birer) adet Sinbo Dijital Baskül hediyesi verilecektir.

50 TL’lik Migros Money Puan hediyesi, kazanan müşterilerin kampanyaya katılım yaptıkları kartlarına 50 TL yüklenerek sunulacaktır ve Türkiye genelindeki Migros mağazalarından 31.01.2011 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik çekiliş ve hediyeleri uygulaması, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.

Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Migros Ticaret A.Ş., MDM Gıda Paz. Tic. A.Ş. ve Deniz Ajans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kampanyaya Money Card, Money Club Kart, Migros Club kart veya Migros Club özellikli kart sahibi kişiler katılabilir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan Money Card, Money Club Kart, Migros Club kart veya Migros Club özellikli kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kazanılan hak devredilemez, değiştirilemez, paraya dönüştürülemez. İkramiye çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilir. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS