Şifremi Unuttum
Arama
 
Uzman

Uzman
  Baps-Body Arts Pilates Studio Geri
   
 
Baps-Body Arts Pilates Studio
BAPS-BODY ARTS PILATES STUDIO

Tüm dünyada pilates eğitmenleri yetiştiren Balanced Body University’nin (BBU) Türkiye’deki tek merkezi Baps-Body Arts Pilates Studio, spesifik olarak pilates üzerine özel eğitimli uzmanlar tarafından hizmet veriyor.

Baps, BBU-Balanced Body University eğitmeni olma özelliğine sahip, pilates konusunda hem egzersiz hem de rehabilitasyon alanlarında tam donanımlı uzman bir ekipten oluşuyor. Spesifik olarak pilates üzerine özel eğitimli pilates uzmanları tarafından hizmet veren Baps, ayrıca bünyesinde reformer, cadillac, chair, barel ve diğer küçük pilates ekipmanlarını bulunduruyor. Baps bünyesinde çalışmakta olan tüm eğitmenler, uluslararası BBU-Balanced Body University sertifikaları ile hizmet veriyor.

2008 yılında en fazla eğitmen yetiştiren merkez olarak dünya birinciliğini alan Baps’te geleneksel pilates metoduyla günümüz fitness modifikasyonlarından oluşmuş bir sentez sunuluyor. Kişiye özel hazırlanmış programların yanında, ikili ve üçlü gruplara reformer dersleri ve mat üzerinde uygulanan grup matwork dersleri veriliyor.

Yüzyılın mucizesi pilates, 2006 yılında Bebek’te açılan Baps-Body Art’s Pilates Studio ismiyle başarılı bir şekilde hizmet veriyor. 2008 yılı başında açılan Baps–Erenköy şubesi ise bu başarının ikinci halkası olarak hizmet sunuyor. Pek yakında İzmir ve Ankara yeni studiolar açmaya hazırlanan Baps, Türkiye deki ilk şubeleşmiş pilates studio olma özelliğini elinde bulunduruyor.

Baps-Body Art’s Pilates Studio Bebek Şubesi Manolya Sk. No: 14 A Bebek 34453 İstanbul Tel: 0212 263 75 07

Baps-Body Art’s Pilates Studio Erenköy Şubesi Bağdat Cad. Esen Apt. No: 377/9 Erenköy - İstanbul Tel: 0216 385 71 37www.pilatesbaps.com
 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS