Şifremi Unuttum
Arama
 
Uzman

Uzman
  Rahatla Geri
   
 
Rahatla
RAHATLA

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla, keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız; İzmir-Urla’daki Rahatla, sizin için çok farklı seçenekler sunuyor.

Şehre çok yakın ama şehir görüntüsünden bir o kadar uzakta olan Rahatla’da serbest biniş ve binicilik eğitimleri veriliyor. Arazi yürüyüşlerinin de yapılabildiği merkezde, çiftliğin kendi mahsullerinden hazırlanmış sabah kahvaltısından, akşam yemeğine kadar farklı öğünler için doğal ve lezzetli mönü seçenekleri sunuluyor. Her yaştan misafirlerine keyifli, sağlıklı ve sevgi dolu bir ortam vaat eden Rahatla’da ayrıca, şirketlere yönelik motivasyon toplantıları, butik düğün ve doğum günü organizasyonları, çocuklara yönelik yaz kampı gibi farklı etkinlikler de düzenleniyor.

Haftanın 7 günü hizmet veren Rahatla’da, ‘Temel Binicilik’ konusunda 10 haftalık bir eğitim programı sunuluyor. Haftada bir gün, yaklaşık 45 dakika süren eğitimler, öğrencilerin uygun zamanına göre ayarlanıyor. Ayrıca, yarım saatlik özel ders imkânı da sunulan Rahatla’da, çocuklara yönelik binicilik eğitimi ya da gezinme fırsatı sağlayan ponny’ler de yer alıyor.


0232 754 65 71

www.rahatla.at
 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS