Şifremi Unuttum
Arama
 
Uzman

Uzman
  The Shore Club Geri
   
 
The Shore Club
THE SHORE CLUB

Suadiye sahilinde, toplam 1.650 metrekarelik bir alanda hizmet veren, spor kulübü The Shore Club, yaza fit ve sağlıklı girmek isteyenlere açık havada cardio dersleri ve birbirinden farklı stüdyo dersleri ile egzersiz çeşitleri sunuyor...

İçerisinde Gym Cardio, Grup Fitness Studio, Pilates Studio, Masaj Odaları, Buhar Odaları, Sauna, Solarium, Dinlenme Alanı, birbirinden sağlıklı ve değişik içecek seçeneklerinin bulunduğu Sports Cafe ve Proshop gibi ünitelerin yer aldığı The Shore Club, sporla ilgili aranılan her şeyi sunuyor. Hafta içi sabah 07:00'dan 23:00'a, hafta sonları ve resmi tatillerde 09:00'dan 21:00'a kadar hizmet veren The Shore Club, size sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. The Shore Club ayrıca üyelerine özel yarışmalar, bisiklet, trekking, kayak gibi outdoor aktiviteleri ve partilerden oluşan alternatif ve sosyal platformlar da yaratıyor.

Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği Ana Bilim Dalı Başkanı İlhan Odabaşı öncelikle kişilere yağ-kas-kemik ölçümü yapıyor. Spora başlamadan önce Spor Sağlık Birimi’nde kişilerin risk faktörleri taranıp, kardiyo-vasküler durumu tespit edilip, yağ oranının belirlenmesinde dolaylı yöntemlerden biri olan ‘skinfold ölçüm’ tekniği ile ayrıntılı beden haritası çıkarılıyor. Ardından, elde edilen veriler ışığında, deneyimli eğitmenler tarafından vücuda en uygun egzersiz programı hazırlanıyor.

Kulüpte kısa sürede bol kalori yakmak isteyenler, kalori yaktıran Bosu Camp, Cycle, Body Pump gibi grup derslerinin yanı sıra 15 Mayıs’tan itibaren başlayan olan açık hava grup dersleri ile sıkı bir forma kavuşuyor. Uzman eğitmenler eşliğinde üyelerine hizmet veren The Shore Club açık havada düzenlediği derslerin yanı sıra sahilde birbirinden değişik aktiviteler de düzenliyor.

Adres: Suadiye Park, Plaj Yolu No: 18 A Blok Suadiye 34740 Kadıköy-İstanbul
0216 464 10 80 (pbx)

www.theshoreclub-tr.com
 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS