Şifremi Unuttum
Arama
 
Uzman

Uzman
  Estespa Günlük SPA Merkezi Geri
   
 
Estespa Günlük SPA Merkezi

ESTESPA GÜNLÜK SPA MERKEZİ

10 yıldır Türkiye'nin önemli solaryum stüdyoları zincirinden biri olarak faaliyet gösteren SunVital, ocak 2009 itibari ile Estespa’yı hizmete açtı.

SunVital’in Suadiye’deki şubesinde hizmet sunan Estespa konaklama olmaksızın ‘Day SPA’ (Günlük SPA) hizmeti ile misafirlerini ağırlıyor. Farklı bir tasarıma sahip olan Estespa, konsept olarak doğal ve organik ürünler ile yapılan vücut ve yüz bakımlarının yanı sıra Uzakdoğu ve Avrupa masajları içeriyor. Çiftlerin de düşünüldüğü merkezde; iki kişilik jakuzili delux odanın yanı sıra tek kişilik masaj odaları, sauna, buhar odası, el-ayak bakım, yüz ve vücut bakım odaları bulunuyor.

Tüm bakımlarında doğal ve organik ürünleri tercih eden Estespa, cilt bakımlarında Florame Aromaterapi Ürün Serisi ile çalışıyor. Florame Aromaterapi markası Fransa'da organik olarak üretilen aromaterapi ürünü olarak kullanılıyor. Naturalist bir yaklaşımla hazırlanan bakım konseptlerinde; karma, hassas, kuru ve yağlı ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun bakımlar yapılıyor.

Sunulan hizmetler: • Uzakdoğu ve Avrupa masajları
• Sauna, buhar odası, jakuzi
• Organik cilt ve vücut bakımları
• Ayak ve el bakımı
• Çiftler için masaj ve ritüeller
• Doğum günü ve yıldönümü paketleri

Bağdat Cad. No: 374 / 6 Suadiye - Kadıköy - İstanbul
0216 411 12 63 - 64


 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS