Şifremi Unuttum
Arama
 
Uzman

Uzman
  Güral Sapanca Wellness Park Geri
   
 
Güral Sapanca Wellness Park

GÜRAL SAPANCA WELLNESS PARK

İstanbul’a 45, İzmit’e 20, Adapazarı’na ise 15 dakika mesafede bulunan Güral Sapanca Wellness Park, ormanla çevrili 85.000 metrekare arazi üzerinde, 33.000 metrekare kapalı alan üzerinde konuklarını ağırlıyor.

Birbirinden farklı masaj çeşidi ve dinlenme olanağına sahip olan Güral Sapanca Wellness Park’ın wellness ve SPA merkezinde; masaj odaları, Tai, futon/shiatsu, hidroterapi masajları, refleksoloji ve ayurveda masajları, Türk hamamı, fin ve bio sauna, rasul kabini, aromaterapi ve kromoterapi buhar kabinleri, tepideryum, kar çeşmesi ve macera duşu yer alıyor. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu liderliğinde yönetilen wellness merkezi içinde ise içinde yer alan Yaşasın Hayat Anti-Aging / Skin Care / Medical SPA bulunuyor. Otelde ayrıca fitness, kinesis, yoga ve pilates gibi birbirinden çeşitli rahatlama ve egzersiz programları da sunuluyor.

Güral Sapanca Wellness Park SPA merkezinde 250 metrekarelik, Türkiye’nin en büyük SPA hidroterapi havuzu bulunuyor. Kapalı ve açık alanda sayısız spor olanağına sahip olan Güral Sapanca Wellness Park, misafirlerine, çeşitli spor imkânları sağlıyor. Orman içinde hiking, trekking, açık ve kapalı havuzlarda yüzme, bisiklet, ATV gezileri, paint ball, açıkhavada voleybol, basketbol ve tenis; kano, deniz bisikleti gezintileri ve diğer göl sporları, otelde bulunan spor olanaklarından sadece birkaçı olarak sıralanıyor. Otelde profesyonel ve amatör golfçüler için antrenman sahası da bulunuyor. Güral Sapanca Wellness Park’ın içinde özel buz teknolojisi sayesinde 365 gün kullanılabilecek olan buz pateni pisti ve bir de Aquapark hizmet veriyor.

Tepebaşı Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No: 73 Kırkpınar, Sapanca-Adapazarı
0264 592 30 30 / 0264 592 24 00 / 0264 592 33 23
0264 592 09 32
www.guralsapanca.com
info@guralsapanca.com
 
Yazdır
Arkadaşına Öner
Uzmanlar Ne Diyor Hafif Ye Hafif Yaşa Mavi Yeşil Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Koşulları Gizlilik Bildirimi Site Haritası İletişim Kampanya Katılım Koşulları
 
Ülker Logo
RSS